Suzuki Ignis 4x4
Bendra informacija

Naujasis „Suzuki Ignis“ — tai keturiais ratais varomas, į kitus nepanašus visureigis

Lietuvos kompaktinis krosoveris rinkoje atsirado naujas prieinamo varianto dalyvis. Naujojo išmaniojo „Ignis“ charakteristikos praktiškai nepakito, tačiau tai yra visavertis keturiais ratais varomas „Suzuki“ šeimos automobilis. Į tai, kad jis tinka bekelėms, nurodo daugelis dalykų, pavyzdžiui, 180 mm prošvaisos aukštis, kompaktiškas kėbulas, o į standartinę komplektaciją įeina tokia įranga kaip dinaminio stabilumo kontrolės sistema.

„Ignis“ su 1,2 l darbinio tūrio varikliu DUALJET 4WD GL 5MT yra vienas prieinamiausių visureigių rinkoje. Automobilio prošvaisa (180 mm) yra didesnė nei daugelio didesnių gabaritų visureigių. Pakankamai aukšta prošvaisa užtikrina, kad įsėsti į „Ignis“ ir išlipti iš jo yra patogu. Tai, kad vairuotojas sėdi patogiai ir tiesiai bei tai, kad automobilio langai yra dideli ir užtikrina gerą matomumą, padeda vairuotojui geriau įvertinti situaciją kelyje ir padidina saugumą.

Dar vienas iš „Ignis“ privalumų yra manevringumas, nes posūkio skersmuo yra tik 9,4 metro.

Nepaisant to, kad automobilis yra mažas, jo salonas yra gana erdvus, o bagažinės skyrius gana talpus. Dizainas išsiskiria minimalizmu ir funkcionalumu, jame atsispindi „Suzuki“ tradicijos, kurios siekia dar legendinio tapusio „Cervo“ modelio laikus. Šis mažų gabaritų japoniškas automobilis buvo gaminamas ir parduodamas tik vieno modelio nuo 1976 m. iki 1982 m.

„Suzuki Ignis“ ratų bazės ilgis yra 2 435 mm, kai tuo tarpu visas ilgis yra 3,7 metro, t. y. ratai išdėstyti praktikai kėbulo kraštiniuose taškuose. Automobilio plotis yra 1,69 metro, aukštis — 1,595 metro, todėl keleiviai lengvai ir patogiai gali įlipti tiek į automobilio priekį, tiek į galą. Be to, dėl galinių sėdynių paslankios konstrukcijos, galima keisti erdvę tarp keleivių ir bagažo skyriaus, atsižvelgiant į poreikius. Bagažinės skyriaus talpa – 204 l pagal VDA standartą, tačiau prireikus ji gali būti padidinta daugiau nei iki vieno kubinio metro.

 

Modeliai ir kainos
Modelis / transmisija Variklis Variklio galia, kW/AG Vid. degalų sąnaudos, l/100km CO2, g/km Kaina, Eur* Speciali kaina, Eur* Lizingo / veiklos nuomos įmoka, Eur / mėn. **
2WD GL / 5MT 1.2 dualjet benzinas 66/90 12590
Allgrip GL / 5MT 1.2 dualjet benzinas 66/90 4,9 110 13990 136

* papildomai metallic spalva 350 Eur, dviejų metallic spalvų kėbulas 690 Eur; 

** lizingo / veiklos nuomos įmoka yra orientacinė ir apskaičiuota remiantis šiomis prielaidomis: pradinė įmoka 20% automobilio vertės; skaičiuojamasis laikotarpis 60 mėn.; likutinė vertė laikotarpio pabaigoje 30% automobilio pradinės vertės, kai rida neviršija 100 000 km; kintamų metinių palūkanų norma 3%

 

 

 

Techninės charakteristikos ir įranga (Specifikacija)
Komercinis pasiūlymas 1.2 5MT GL
249.55 KB
Lizingo skaičiuoklė SKAIČIUOTI
Prenumeruokite naujienlaiškį