Naujasis SWIFT 4x4 - išskirtinis ir vienintelis!
2017-06-01
Naujasis SWIFT 4x4 - išskirtinis ir vienintelis!

Naujasis SWIFT 4x4 - vienintelis Lietuvoje oficialiai parduodamas naujas B1 klasės automobilis su AllGrip 4x4 varomųjų ratų sistema! Garantuotas saugumas ir patikimumas tiesiai iš JAPONIJOS!

„Swift“ visų varančiųjų ratų sistemoje variklio traukos jėga tarp priekinio ir užpakalinio tiltų paskirstoma per viskozinę movą. Visų ratų pavara įsijungia automatiškai, vos tik aptinkama, kad priekiniai ir užpakaliniai ratai sukasi skirtingu greičiu. Tokia sistema sumažina degalų sąnaudas, kadangi Swift visi keturi varomieji ratai įsijungia tik tuo atveju, kai to iš tiesų reikia.

Efektingas ir sportiškas interjeras tuo pat metu yra ir labai praktiškas. Kiekvienas „Swift“ vairuotojo vietoje esantis elementas sukurtas tam, kad bet kuris pasivažinėjimas būtų paprastas ir teiktų malonumą. Visus valdymo prietaisus ir įrankių skydelį, o taip pat ir garso sistemą bei klimato kontrolės sistemą naudoti patogu ir lengva. Prie garso aparatūros nesunkiai galima prijungti ir savo USB įrenginį ir mėgautis savo mėgstama muzika arba salone susikurti jaukų mikroklimatą su būtent Jūsų poreikius atitinkančia temperatūra. 

Visi automobilyje esantys privalumai maloniai nustebins, o standartinėje komplektacijoje sumontuota galinio vaizdo kamera neabejotinai pridės pasitikėjimo statant automobilį ankštose aikštelėse ir neabejotinai padarys jį tiesiog neatremiamu!

Prenumeruokite naujienlaiškį
Ši svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaitykite privatumo politiką, kad sužinotumėte daugiau.